od Daryla Connera
1. srpna 2017
Nalezení klientů může být drahé. Přestože jsou velcí domácí mazlíčky v mnoha částech země velmi žádanou, mnozí z nás stále vynakládají velké množství peněz, aby nám pomohli objevit nás.

Děláme to se značením pro naše podniky, letáky, firemní karty, úsilí sociálních sítí, telefonní seznamy, konvenční marketing, jako jsou noviny i rádio, stejně jako další. Bylo mi pochopeno, že péct spoustu cookies, abych distribuoval regionálním veterinárním lékařům společně se stohem firemních karet (který funguje skvěle, mimochodem!) Marketing je nákladný, ale přesně to je způsob, jakým rozvíjíme náš obchod.

Na nedávném výletu automobilů a kamionů s mým manželem, který strávil celou svou profesi ve světě společnosti, diskutoval o něčem, co se nazývá „Girardova legislativa 250.“ Pokračoval v diskusi o tom, že prodavač automobilů a nákladních vozidel jménem Joe Girard založil tuto legislativu během jeho dlouho i extrémně ziskové profese prodávající auta. Girard byl ve svém úkolu tak skvělý, že byl jmenován Guinnessovou knihou World Records jako největšího maloobchodního prodavače na světě. Proč je to nezbytné pro žeory? Protože bychom se měli nabídnout našim klientům, abychom je dostali do dveří a umožnili nám upravovat své domácí mazlíčky.

Základy Girardovy legislativy 250 jsou toto, typická osoba chápe 250 lidí dostačující k ovlivnění jejich rozhodnutí o nákupu. S touto legislativou přišel poté, co šel na katolický pohřeb. Na mši poskytl pohřební dům každému návštěvníkovi karty s fotografií a názvem odleveného. Girard se zeptal pohřebního ředitele přesně, jak přesně pochopil, jak se mnoho karet vytiskne. Ten chlap mu řekl, že podle zkušeností objevil, že mnoho pohřbů se zúčastnilo asi 250 lidí. Girard odvodil svou legislativu poté, co o tom přemýšlel, pokud měl typický člověk 250 lidí, kteří se o ně starali dostatečně, aby zaplatili poslední respekt, měli také určitý vliv na životy těchto lidí.
Reklamy

Pomocí této teorie pokračoval v nabídce mnohem více aut a nákladních vozidel než jakýkoli typ jiného prodavače v historii! Udělal to tím, že zachoval vynikající spojení s každou osobou, které nabídl auta a kamion. Natáhl se k nim k narozeninám i svátkům; Mějte na paměti jména svých dětí i manželů. Pokud byli nespokojeni s jejich nákupem, udělal, co by mohl udělat, aby je udělali šťastnými. To vyvinulo svou legendární prodejní kariéru a i když jsme drhovali domácí zvířata, neprodávají auta, můžeme udělat totéž.

Zde jsou některé koncepty, které si rozvinou loajalitu, když budete mít potenciálního klienta, který se s vámi spojí o péči o péči:

Okamžitě vraťte telefonní hovory

Mnoho z nás pracuje sám a také nechává hlasovou schránku vyzvednout telefonní hovory, když pracujeme. Může být přitažlivé nechat tyto zprávy chvilku marinovat, protože jsme hektičtí i unavení. Chápu, že jsem se za to provinil. Když však rychle vrátím telefonní hovory, uslyším uznání hlasů lidí: „Ach, řekni vám, že jste se ke mně tak rychle vrátili.“ Pokud je to nový zákazník, právě jsem udělal svůj první dojem.

Podívejte se zpět a zjistěte, zda jsou s vaší prací spokojeni

Poté, co poprvé upravujete domácího mazlíčka, poprvé po vaší službě poznamenejte telefonní hovor den nebo dva, abyste zjistili, zda jsou lidé šťastní. Pokud by byli, stejně jako se snažíte rozvíjet své podnikání, zeptejte se jich, zda by přemýšleli o tom, že o vás řeknou svým dobrým přátelům i domácnosti. Byli byste přesně ohromeni, jak mnohokrát jen žádáme o doporučení, což představuje koncept do mysli člověka, aby řekl ostatním. Pokud byli nespokojeni ohledně nějakého prvku vaší práce; “Jeho drápy byly stále ostré, jak mi poškrábal nohu,” nebo “Opravdu jsem doufal, že jeho vlasy budou kratší,” pozvěte je, aby našli problém. Malá investice vašeho času se vyplatí obrovské, protože ukazujete, že vám záleží.

Pokud máte stížnost klienta, udělejte vše, co je potřeba, aby byly šťastné

Před mnoha lety jsem pracoval jako zástupce klientské služby, co bylo v té době největším obchodním podnikáním v zemi. Když jsem byl najat za úkol, zeptal jsem se majitele: „Takže, co je to, že chcete, abych udělal, přesně, když si někdo stěžuje?“

Nepokládal žádná slova: „Udělejte je šťastní.“ Tato tři bitová slova zůstala se mnou dodnes. Pokud někdo nenávidí klip, který nasadíte na jejich bichon, nabídněte jim pro jejich další návštěvu zcela zdarma ženicha. Malá investice vaší doby i produkty může nejen udržovat rutinního klienta o vás, ale bude však mít vliv na vlnku dotyku 250 lidí v jejich kruhu. Moje druhá polovina vtipků: „Klient nemusí mít vždy pravdu, avšak klient je vždy zákazníkem.“ Je mnohem lepší poskytnout jednoho zcela svobodného ženicha, než navždy ztratit klienta.

Být vděčný

I když jste největším žerorem ve vašem ARnull