, která se stará o kočičí, která pees mimo krabici na vrh je jedním z nejvíce odrazujících problémů, s nímž se mohou jednat o zástupci kočičích. Je to také jeden z nejtypičtějších důvodů, proč jsou kočky vráceny do útulků. Důvody, proč se kočky zbavují mimo krabici s odpadky, se liší a také zahrnují averzi odpadků, značení moči, hormonální problémy a zdravotní problémy.

Peeing mimo krabici je běžně označován jako nesprávné močení, je však důležité pochopit, že z pohledu kočky nejsou tyto návyky nikdy nevhodné. Vždy existuje důvod – stejně jako to není proto, že se vaše kočičí snaží na něco vrátit.

Nejprve vždy politické zdravotní problémy

Kdykoli kočičí přestane s využitím krabice na vrh, výlet do veterináře musí být vždy vaším prvním krokem. Nesprávné močení může být známkou závažného problému zdraví a wellness. Váš veterinární lékař provede komplexní fyzické vyšetření a analýzu moči. K diagnostice problému mohou být také zapotřebí krevních i rentgenových snímků.

Zjistěte, proč se vaše kočičí čůrá mimo krabici

Pro postup eliminace krok za krokem, abyste zjistili, proč vaše kočičí nepoužívá krabici s odpadkem, zkontrolujte, co dělat, když kočičí vyklouznete mimo krabici na vrh.

Rozdíl mezi postřikem a nesprávným močením

Rodiče koček běžně zaměňují močení i postřik. Postříkání moči je územní chování. Kočky stojí vzpřímeně a také ukládají malé množství moči na svislé povrchy. Kočky, které močí normálně squat a také ukládají větší částky na vodorovné povrchy. Přestože jak mužské, tak i ženské kočky sprej, jsou návyky viděny hlavně u nekompletních koček, a také se vyskytuje mnohem častěji v domácnostech Multicat, i když i jediný kočičí může stříkat. Pro mnohem více o postřiku a přesně pro to, jak přesně zastavit chování, zkontrolujte, proč je moje kočičí stříkání a přesně jak to mohu zastavit?

Problémy s močovými cesty a stres

Nemoc močových cest je jednou z nejvíce odrazujících podmínek pro diagnostiku a léčbu koček. Není vždy možné určit přesnou příčinu, vzhledem k tomu, že mnoho dopadovaných koček má mnohem víc než jen jeden jeden problém. Výzkumná studie z roku 2011 provedená na Ohiu specifikuje univerzitu na 32 kočkách po dobu tří let zjistilo, že úzkost má značný dopad na zdraví nižších močových cest. Pro mnohem více o tomto spojení úzkosti, odhlášení má váš kočičí syndrom Pandora?

Zničit důkazy

Jakmile kočičí vykoukne mimo krabici, je přitahován zpět do oblasti a považuje ji za správné místo pro močení, a proto je zásadní zbavit se všech stop zápachu z místa obtížnosti. Naším preferovaným produktem je Jackson Galaxy Dislor a také odstraňovač zápachu.

Vyberte ideální pole vrhu

Typický kočičí využívá krabici na vrh třikrát až pětkrát denně. Dávalo by smysl, že něco, co se používá tak často na každodenním základě, že my lidé do něj vložili velké množství. Bohužel, kočičí strážci si obvykle vybírají krabici vrhu ze všech špatných důvodů – nebo alespoň z nesprávných důvodů z pohledu kočky. Vyzkoušejte ideální krabici pro vrh pro kočičí list, abyste mnohem lépe pochopili, co je pro vaši kočičku zásadní, když se týká ideální krabice na odpadky.

Když všechno ostatní selže

Pokud jste vyzkoušeli cokoli, stejně jako stále nemůžete zvládnout problém, možná budete chtít přemýšlet o spolupráci s behavioristou kočičí. Mohu mimořádně navrhnout Mikel Delgado, stejně jako Dr. Marci Koski, obě nabízejí vzdálené konzultace.

Tato publikování bylo poprvé zveřejněno v roce 2015 a bylo také aktualizováno.

Ingrid King

Obsah
Nejprve vždy politické zdravotní problémy
Zjistěte, proč se vaše kočičí čůrá mimo krabici
Rozdíl mezi postřikem a nesprávným močením
Problémy s močovými cesty a stres
Zničit důkazy
Vyberte ideální pole vrhu
Když všechno ostatní selže

Můžete také jako:
Možnosti krabice pro vrh pro seniory kočky

Pěkný vrh dokáže najít problémy se zdravím a wellness brzy

Zeptejte se kočičího behavioristu s Dr. Marci Koski: Humpingovy návyky v neutriované samčí kočce, problémy s odpadky, a také mnohem více

«Mews a také Nips: Kočička během bouře utěšuje svého přítele
Recenze: Automatická vodní fontána Petlibro »

18 komentářů k problémům s krabicí na odpadky: Zaokrouhlení možností pro odrazující problém

Timmy Tomcat říká:

17. srpna 2020 v 11:52

Máme tento problém s Einsteinem a tatínek je na konci rozumu. Einstein je jednou ze dvou alfa koček. Dostane mnohem více hry i stimulaci než jakýkoli typ z nás a také se zastaví pokaždé na týden, stejně jako tehdy, Peenie to dělá znovu. Táta položil dlaždici, než jsme se přestěhovali, jinak by to bylo větší, než je. ale je tonullnull