právě včas na Valentýna, naši kamarádi v Triple T Studios poskytují nádherný sortiment módních šperků stříbrných kočičích Stejně jako docela srdeční tisk šály, aby potěšili nadšence kočičí ve vašem životě, stejně jako máte možnost vyhrát tuto krásnou sbírku.

Šátek je vyroben z šifónu s lehkým hmotností s jemným designem srdce. Skryje 30 x 65 palců a je nabízeno ve světle růžové nebo béžové. Maloobchodní náklady jsou 9,99 $.

Shining Star Earring je vybaven kamenem AAA krychlového zirkonu ve středu hvězdy na límci kočky. Tyto lehké kabelové náušnice jsou 925 mincovních stříbrných, olovo i nikl. Určují 0,46 x 1,44 palce. Maloobchodní náklady jsou 19,99 $

Přívěsek Silver Feline zahrnuje jak kočičí přívěsek, tak i 18 palcový stříbrný řetězec s extra prodloužením 1,5 palce. Přívěsek kočičí je 925 minterlingového stříbra, stejně jako olovo, stejně jako nikl. Maloobchodní náklady jsou 24,99 $.

Náušnice stříbrných koček s ocasním ve tvaru srdce jen trochu bling s kameny AAA krychlových zirkonií na límci kočky. Tyto publikování náušnic je 925 mincovních stříbra, olovo a niklové bez niklu, určují 0,47 x 0,67 palce). Maloobchodní náklady jsou 19,99 $.

Všechny módní šperky přicházejí a jsou připraveny na poskytnutí jako dárek, ale můžete mít těžký čas poskytnout tyto milé kousky pryč!

Pro mnoho dalších informací o sbírce i nákupu najdete na Triple T Studios. Všímaví návštěvníci kočičí dostanou doručení zcela zdarma na všechny objednávky, podrobnosti na konci tohoto příspěvku.

Vstupte a vyhrajte šátek na potisk srdce a také sortiment módních šperků

Až šest metod k vstupu, viz níže uvedený widget Rafflecopter. Tento prozradí je k dispozici návštěvníkům všude, stejně jako končí ve čtvrtek 5. února. Vítězové budou vybráni náhodným výkresem*.

prozradí toabecopter

Doprava zdarma pro vědomí čtenáře kočičí

Společnost Triple T Studios poskytuje na všech svých výrobcích zcela bezplatnou dopravu na vědomí čtenáře kočky. Stačí zadat kód všímavý kočičí v políčku propagačního kódu při pokladně a poté klikněte na Použít. Položení propagačního kódu se objeví na obrazovce po přechodu do přepravy a informací o splácení. Váš vozík bude aktualizován a bude použita zcela zdarma doprava. Doprava zcela zdarma je omezena na americké adresy. Nabídka je omezena a nabízena, zatímco zásoby vydrží.

*Není nutný žádný nákup. Prostor, kde je zakázán. Vítězové budou informováni e-mailem. Mistr cen by měl nabídnout vědomou kočičí s fyzickou adresou, na kterou bude cena zaslána do 72 hodin. Pokud tato informace není přijata, bude vybrán střídavý šampion náhodným výkresem. Vítězové budou odhaleni v samostatné publikaci v souladu s výkresem.

Ingrid King

Můžete také jako:
Triple T Studios Heart Print Scarf a také mistr stříbrných módních šperků

Prozradí: kočičí tisk šály od nejmenšího tygra a také nabídka zcela zdarma!

Nos i PAW Print Módní šperky z mých jemných stříbrných stylů

«Jděte do soutěže o úhlednou kočku® Littervention a vyhrajte dvouletou nabídku lehkého vrhu
Recenze: Čisté, kočičí portréty od Lucase »

60 komentářů k prozradení: Střední tiskový šátek a stříbrné kočičí módní šperky z Triple T Studios, plus zcela bezplatná nabídka doprava

Rebby říká:

5. února 2015 v 18:01

Jsem kočičí sitter i milovník kočičích! Kočky jsou můj život! Rovněž shromažďuji rozkošné kočičí produkty?

Odpověď

Margaret IMECS říká:

5. února 2015 v 15:07

Protože jsem nadšenec kočičí a jsem blázen do svých koček.

Odpověď

Katie V říká:

5. února 2015 v 1:56

Líbí se mi láska jako Kittys, stejně jako mi připomínají moji bílou i šedou kočičku, Shadow? Stejně jako šátek je tak docela? !

Odpověď

Cynthia Southern říká:

5. února 2015 v 1:52

Módní šperky i šátek jsou velmi roztomilé. Shromažďuji šperky.

Odpověď

Brittany Koelmel říká:

4. února 2015 v 13:44

Chtěl bych vyhrát, protože kočky jsou nejlepší!

Odpověď

Carolsue říká:

3. února 2015 v 6:36

Chtěl bych vyhrát, protože mám rád kočky, stejně jako tyto kousky jsou rozkošné!
Digicats {at} sbcglobal {dot} síť

Odpověď

Lee McKeon říká:

2. února 2015 v 22:20

Líbí se mi barvy i jako kočky, naprosto rozkošné!

Odpověď

Abby Williams říká:

2. února 2015 ve 16:51

Jsou rozkošní! Po celou dobu bych je nosil!

Odpověď

Chickie Brewer říká:

2. února 2015 v 11:51

Chtěl bych vyhrát, protože jsou tak velmi. roztomilý

Odpověď

Pam říká:

1. února 2015 v 23:42

Jsou opravdu rozkošní a také bych chtěl vyhrát jako dárky pro kamarády, kteří mi pomáhají s mou záchranou, za kterou jinak nemůžu zaplatit, kromě toho, abych jim poskytl své upřímné díky.

Odpověď

Susan říká:

1. února 2015 v 17:15nullnull