od Khris Berry
1. června 2017
Telefony … nejlepší přítel ošetřovatele, nejhorší noční můra groomera. Nikdy to nezklame, máte na stole o péči o matný oholení, zákazníka čekajícího v hale a telefon zazvoní z háku.

Když se konečně dostanete k hraní hlasových schránek, filtrujete se prostřednictvím obvyklých požadavků na schůzky, hovoříte, zda je Fluffy připraven, a volání od právníků, kteří jsou jisti, že musíte koupit to, co prodávají.

Když vrátíte zprávy hlasové schránky, vždy si někdo stěžuje, že zavolali čtyřikrát a neodpověděli jste na telefon. Můžete vysvětlit, že jste se věnovali domácím mazlíčkům ve vaší péči a mají prioritu. Stejně tak telefon zazvoní, když chatujete se svým klientem žádosti a necháte jej jít na hlasovou schránku. Zdá se neslušné účastnit se telefonního hovoru, když mluvíte s klientem.

Na druhou stranu, klient, který čtyřikrát volal, možná zavolal jinde, protože předpokládala, že jste byli nedostatečně dodrženi, a proto nemohli poskytnout dobré služby. Možná, že klient, se kterým jste si povídali, vás viděl prověřit hovor od jiného klienta a bude se divit, až příště zavolá a dostane hlasovou schránku, pokud byl nad ní umístěn někdo důležitější.
Reklamy

Vypadá to jako situace ne -win. Pokud odpovíte na telefon, zanedbáváte odpovědnost. Pokud neodpovídáte na telefon, zanedbáváte odpovědnost. Co má profesionál v oblasti služeb? Neexistují žádné dokonalé odpovědi na nedokonalý problém, ale posouzením vašeho podnikání, jeho cílů a vašich hodnot můžete najít řešení, které odpovídá vašemu podnikání v péči.

Najímání recepční umožní někomu soustředit se na vaše klienty a vaši firmu, zatímco se zaměřujete na vaši péči nebo na péči o domácí mazlíčky ve vašem salonu. Mít zaměstnance, který se zaměřuje pouze na potřeby zákazníka, je luxus, který ocení mnoho klientů a mnoho žeorů potřebuje.

Některé salony identifikují vybrané úkoly, jako je obecné čištění, sledování klienta – e -maily, připomenutí schůzky atd., Aby se zajistilo, že recepční má spoustu úkolů. U salonů orientovaných na růst se tato pozice obvykle finančně odůvodňuje ve zvýšené produktivitě stylistů a lidí, kteří se starají o domácí mazlíčky.

Pokud recepční není v kartách pro váš obchod, můžete se každý den rozhodnout označit nastavené hodiny, během nichž jsou vaše telefony obsazeny a vaši klienti mohou oslovit skutečnou osobu. Mnoho obchodů se rozhodlo vymezit hodiny pro otevření/uzavření, ale mějte na paměti, že můžete mít také hodiny, že vaše telefony jsou otevřené/uzavřené. To ponechává klientům jasná očekávání ohledně toho, kdy budete a nebudete moci pečovat o jejich potřeby telefonicky.

O vaší hlasové schránce můžete zanechat stručné informace o tom, kdy vás mohou dostat, a také o informacích o hodinách, během nichž nebudete moci odpovědět na vaše obchodní telefonní linky. I když zpočátku zdánlivě nepříjemný, snažit se být „na volání“ každému za všech okolností často ponechává pro některé z vašich zákazníků méně než úplný zážitek. Tento přístup umožňuje v případě potřeby soustředit se na domácí zvířata a v případě potřeby klientským voláním a zajistí úplný zážitek pro všechny strany.

Dalším řešením pro zaneprázdněné stylisty pro domácí mazlíčky je používat hands-free telefonní zařízení, jako je připojení kompatibilní s Bluetooth, aby mohli pokračovat v práci při rozhovoru s klienty. I když jsou efektivní, buďte opatrní, abyste poradili svým volajícím, pokud pracujete během telefonního hovoru na šanci, že klient na vašem stole vydává Yelp, Squeal nebo YIP. Jako stylisté domácí mazlíčky se někdy staneme imunní vůči zvukům našeho pracoviště a nevědíme o hluku pozadí kolem nás. Na stejných liniích mohou kvílení radosti v pozadí znít jako kvílení strachu v mysli klienta, bez vizuálních podnětů, že všechno běží hladce.

Pokud se rozhodnete použít systém hlasové schránky pro zodpovězení hovorů ve vaší nepřítomnosti nebo pokud nejste k dispozici, ujistěte se, že včas vracejete zprávy. Vaše osobní obchodní hodnoty by měly diktovat včasnost zpětného hovoru, ale ve většině případů by měly být všechny telefonní zprávy vráceny každý den před koncem podnikání. Udržování písemného protokolu všech zpráv umožňuje zaneprázdněnému stylistovi pro domácí mazlíčky upřednostňovat zprávy a nechytit žádné klientské připojení.

Při nastavování hlasové schránky identifikujte své obchodní název, ponechte stručné a relevantní informace (jako jsou pracovní doba nebo webová stránka) a pokyny o tom, jak a kdy volající může očekávat zpětný hovor. Vaše obchodní hlasová schránka je často první nebo poslední připojení klienta s vaší firmou; Udržování vaší zprávy v souladu s vašimi obchodními hodnotami je skvělý způsob, jak se spojit se zákazníkem, než skutečně mluvíte osobně.

Myslete na svůj obchodní telefon jako nejen na záchranném lanovi na vnější svět, ale také na potrubí pro vaše klienty a jejich domácí mazlíčky. V myslích mnoha zákazníků, jak spravujete své telefony a voicemAIL naznačuje, jak dobře se o jejich mazlíčky postaráte, když jsou uvnitř vašeho podnikání. Posíláte správnou zprávu? ✂

Celkový

5

Akcie

5

0

0

0

0

Reklamy