Tato publikování může sestávat z přidružených odkazů. V tomto příspěvku můžeme vydělat peníze nebo produkty z podnikání.
Apache zahájil svou cestu jako štěňátko pro domácí mazlíčky v tréninku, ale nyní je v programu výcviku psů služeb. Je těžké vybrat povolání, jen požádejte všechny ty mladé lidi, kteří v současné době chodí na vysokou školu. Sakra, stále si nejsem jistý, čím chci být, až vyrostu!
Každopádně byl Apache trochu na jízdě na horské dráze, zdá se však, že ve svém servisním výcviku psů s týmy podpory psů ve výcviku pet psů dělá vynikající. Kdykoli dostanu e -mail o Apache, jsem nadšený, když jsem slyšel o všech jeho nových úspěších i dobrodružstvích.
Právě v situaci jste zmeškali dobrodružství Apache zde je krátká časová osa:
22. prosince 2010 – Trochu fuzzy zlatý retrívr jménem Apache se narodil
Únor 2011 – Apache jde dům se svým raiserem štěňat, Mary
5. prosince 2011-Apache je se mnou znovu homeno
14. července 2012 – Apache zahájí svůj formální průvodce výcvik psů pro domácí mazlíčky
Srpna 2012 – Apache je povolána změna přesunu z průvodce psů Ameriky do týmů pro psí podporu

A tady je odkaz na naši první aktualizaci Apacheovy cesty k tomu, aby skončila jako servisní pes: Apache začíná výcvik služeb pro domácí pes v programu vězeňské štěrbiny.
Apache si přeje být servisním psem!
Apache rád hraje se svými kamarády! Před několika dny jsme dostali svou druhou e -mailovou aktualizaci o pokroku Apache! Je to tak vzrušující! Žádné mnohem více chatování to zkontrolovat …
První část dopisu
V úterý večer jsem viděl Apache. Dělá se mu velmi dobře. Pracuje na směru, což naznačuje umístění. Psi GDA objevují pouze uzdravení v týmech podpory psích, kde objeví několik příkazů právě zde je několik z nich: strana, projděte, projděte, za sebou, jděte dovnitř, moje klína, skočte, nahoru atd. Když on velmi Nejprve zahájil svůj trénink, bylo to velmi zřejmé, jak přesně byl podmíněn jeho výcvikem psů pro domácí mazlíčky. S někým by si nebral léčbu „v pořádku“, ani by na nic nevyskočil.
Nyní zjistí, že hluk klikaře naznačuje, že udělal něco, za co by měl být odměněn. Udělá spoustu věcí jen pro velkou chválu, několik věcí, které pro něj bylo těžší zjistit, že za to dostane odměnu.
Denně chodí do práce se svým fitness instruktorem a je vystaven velkým množstvím různých okolností i zvukům. Dělá se mu velmi dobře a vypadá skvěle. Pokusil se jen několikrát skočit na svého instruktora fitness. Očekávají, že ho dokážou zastavit, než se dostane k tomuto bodu.
V týmech podpory psích dostává pouze pozitivní posílení, neexistují žádné tréninkové límce ani těžké opravy. Využívá se k používání hlavového límce / halti, který pomáhá s jeho tahem, ale když jsem ho viděl v úterý, šel jako nejlepší pán. Ženy jako on, stejně jako on reaguje tak pozitivně na toto školení.
Druhá část dopisu
Jen jsem si přál, abych vám poskytl mnohem více podrobností o Apache i jeho pokroku. Jak jsem uvedl níže, jeho trénink GDA skončil velmi zřejmý, když se to týkalo odměn… byl tento týden mnohem lepší, než byl týden předtím, kdy si užíval léčbu bez příkazu „v pořádku“ … týden zpět by se jen díval jen Při léčbě, stejně jako by to nebral bez v pořádku … .. Poskytl jsem směr, že pokud kliknou, zacházejí, jen mu to nečekejte, nečekejte na něj, aby to vzal, zdá se, že to funguje lépe .
O týden zpátky by si nevybral nohy pro žádný typ příkazů, jako je moje kolo, místo, skok, nahoru atd. Ještě opět je jeho čtyři na podlaze GDA trénink velmi zřejmý. Nakonec ho přiměli, aby skočil a opravdu s obrovskou oslavou, abych tak řekl, když to udělal… Dovolte mi, abych se dostal dolů a udělal to znovu. Jak chápete, že CST je o pozitivních výhodách pro objevování nových příkazů, chceme, aby věřil, že zasáhl jackpot, když to zjistí. Je tak uspokojivé užívat si jeho růstu týden po týdnu.
Jeho instruktor fitness pracuje s lesnickou službou, takže jeho vidět na stanici Terminate se hodil. Tam, kde šokovali, že neměl žádné problémy s ukončovacími nákladními vozy. Udělal však plachý od někoho, kdo měl pracovní rukavice. Po vyšetřování rukavic přijal domácí mazlíček z rukavice. Opravdu nevěříte o to, o čem psi mohou nakonec být plachí.
Pokračuje v práci na směrové práci, později ve svém tréninku vstoupí na práci. Ideální nyní potřebuje povzbuzení, aby nalezen z podlahy s několika dalšími příkazy. Je to tak úžasný chlapec, je opravdu skvělý, když na nikoho nevyskočí. Udělal to dvakrát instruktorovi sekundární fitness, který to očekával jakonull