od Emily Rupe
18. dubna 2016

V konkrétních ráněch jsou Sun Beams, sbor ptáků serenade, stejně jako můj duch plný neomezeného optimismu a dobré vůle vůči mým pozemským obyvatelům. Pak jsou tu ta rána. Ta rána, která je častěji než ne, v sobotu podzim. Ráno, kde se objevím, se již během pracovního týdne vyčerpala a také se modlila, abych se s tímto posledním dnem co nejhorší. Stejně jako program v tomto méně než Zen stavu se svět ve celé své vtipné slávě rozhodne otestovat moji slovní sílu.

Birkenstock Betty je jedním z těchto legendárních testů charakteru a soucitu. Teď jsem o New Age, holistickém uzdravení a také o praktikující buddhista. I když nejsem v žádném případě osvícený; Snažím se co nejvíce s vděčností a trpělivostí. Takže když se Betty poprvé vstoupila do obchodu, nebyl jsem vůbec soudný.

Aniž by čekala na osobní limity na nižší nebo známost, aby se stala, okamžitě vydala projevy o své duchovní povaze, holistických požadavcích a také o její schopnosti mluvit se svými zvířaty. Jedním z nich je Ritalin Bichon, který zjevně se svým vysokým šimpanzem jako řeč zapomíná říct své matce, aby ji vyčistila. Zpočátku, zatímco jako obchod bychom možná ne všichni předepisovali přesně stejné výhledy, předpokládali jsme, že alespoň bychom měli potěšení z jemného ducha, který ztělesnil podobně, stejně jako vděčnost, kterou většina nových Agerů přijímá. Netrvalo to dlouho, dokud byl zřejmý odhodlaný požadavek na Svatou vodu, mudrc a také veškerý způsob, jak vyhnat vyhnání negativity.

Tento samozvaný mudrc bezpochyby vstupuje s nejnovější a nenávistnou aurou o ní. Možná, že psychologicky očistila mnohokrát, co jsme se postarali o její rozmary, buď se harfuje na jednom z našich vnímaných nedostatků, nebo jde do osobní tirády o mnoha nespravedlností, které také upadla. Její nevlastní dítě je hrozné, ošklivé, čarodějnice, kterou musí neustále „předávat“ lekce. Díky její vlastní milosti i Božské prozřetelnosti je tedy existovat a přesto si klade otázku, proč teenager prosí online se svou biologickou matkou.

Jako by její smíšená rodina nebyla dostatečně zatěžována, její zdraví a wellness shromáždily některé problémy a finance nejsou vždy podle jejích představ. V letech jsme upravovali její bílou opici, neslyšel jsem, když jsem slyšel pozitivní slovo, vděčné požehnání nebo jakýkoli typ poznání, že možná jen v tomto světě existují i jiní, kteří zažívají stejně, ne -li více než ona.

Na jednom z těch ráno, sobotního programu, ona, když opět posílila narcistickou povahu své osobnosti. Třicet minut před „oficiálním“ otevřením (dostaneme se tam brzy, abychom se připravili a připravili se) spěšně se vrhne se svým úplným týmem psů; Bílá opice, nezměněná posedlá schnauzer a artritická, ale drahý jezevčík. Typickým způsobem si opice udržovala ústa zavřená o udržování kabátu a také matný nepořádek.

Než jsem mohl problém s příjemným, i když povrchním pozdravem, Birkenstock Betty chrlí přesně o tom, jak se pokusíme o to, aby se její šimpanzi neholil. Peníze nejsou problém a také budeme dodržovat její touhy za jakýkoli typ nákladů. Snažil jsem se být skvělý kousek buddhista, trochu jsem se zhluboka nadechl s napjatým úsměvem a objevil jsem své šťastné místo. Šťastné, klidné místo, program byl daleko od černé díry negativity, která stála přede mnou. Pak, když jsem mentálně slyšel, jak ptáci zpívají a krmí mi koi, ona mě ozval další „dotaz“.

“Moje děti nebudou tu muset být celý den, mám pravdu?” Protože, naposledy byli tady tak dlouho, stejně jako v tento den mám návštěvu vlasů a musí někoho na letiště odvolat. “ Nyní jsem to udělil stárnutím, ale v žádném případě nejsem senilní a jasně mějte na paměti, když jsme naposledy měli potěšení z poskytování jejích služeb v péči. Ano, tým zůstal déle, než bylo plánováno, avšak vzhledem k tomu, že opice potřebuje dostatek de-matování a její neschopnost vrátit se k pojištění.

Navzdory mé živé vzpomínce na předchozí návštěvu jsem se jednoduše usmál a ujistil jsem ji, že budou všichni tři připraveni před obědem. Pak jsem jako další ujištění, zaručil jsem, že zavolám ve chvíli, kdy by je mohl vyzvednout, abych zajistil, že by mohla jít o její břemeno naložené, stresující den, neomezeno.

Dobré pro naše slovo, stejně jako poté, co groomer utratil více, než by mělo být potřebné úsilí, aby se zbavila bichonu, jsme zavolali velkou hodinu a napůl předčasnou doručenou dobu. Pozdrav na druhém konci linie však byl méně než vítán, protože jsme byli „feny zapnuté“ do hlasové schránky. Nevěříme, že naše povinnost pro jakýkoli typ pozdního odchodu byl vyhýbán, pak jsme poslali Betty, abychom propadli jakýkoli typ možnostinull