od Dawn Omboy
5. března 2014
S Valentýnem hned za rohem možná budete chtít učinit prohlášení nebo posílat zvláštní myšlenku někomu zřetelným způsobem. Vím jen to, co vám pomůže dostat vaši zprávu takovým způsobem, který na ty, kteří to vidí, udělá dlouhodobý dojem. Ano, uhodli jste to – airbrushing nejlépe na kabát vašeho domácího mazlíčka.

Zde jsou některé z položek, které budete potřebovat pro tento krátkodobý projekt: (obr. 1) Malý vzduchový kompresor s pistolí airbrush (jako jsou ty, které se používají pro umění nehtů nebo zdobení dortů), nějaký inkoust Dr. Ph. Martin’s Ink, Ink, Alkohol pro zředění inkoustu a pomoci mu rychle uschnout, když je stříkán na psa, Q-tips a malé pipety pro přenos inkoustu do pistole airbrush. Užitečná je také velká podložka skici, protože ji můžete použít k procvičování pocitu vašeho airbrush a procvičování vašeho designu před jeho položením na psí (obr. 2).

Ukážu vám, jak jsem s touto demonstrací dal design pro svou matku na potoka, mého konvenčního pudla. Brook má asi dva palce kabátu, takže bude muset být správně připraven držet design. Čím déle je kabát, tím mnohem náročnější je udržovat komplexní design kvůli pohybu kabátu, jak se psí pohybuje. Budete chtít začít čistým, upravený kabát.

Abych postavil vlasy na místo, použil jsem dobrý pevný nebo zamrznutí na vlasy a nastříkal několik světelných vrstev na oblast psího psího, kde budu umístit svůj design (obr. 3). Tím se postaví tvrdý povrch a zabrání foukání kabátu, když jsem airbrush design. Bude to také zabránit tomu, aby byl zkreslen, jak se psí pohybují.
Reklamy

Po tréninku na papíře jsem připraven převést design na psa. Mám svůj inkoust předem smíchaný s třením alkoholu, zhruba o jednu část inkoustu na tři části alkoholu. Alkohol pomůže inkoustu osušit, jakmile zasáhne kabát. Použitím Pipets k vyplnění šálku na horní části mé pistole airbrush (obr. 4) začnu svůj krátkodobý design. Začal jsem se středovým srdcem a nechal jsem otvor pro vzájemné srdce k překrývání (obr. 5). Potom jsem se rozrušil v obrysu křídel (obr. 6). Po provedení této části je dalším krokem přidání peří do křídel (obr. 7) a poté přidání nějakého stínování před čištěním pistole airbrush a pokračování novou barvou.

Abych vyčistil zbraň, vyprázdňuji přebytek, vložím do ní rovný alkohol a nastříkejte jej. Používám bavlněné tampony, abych se ujistil, že jsem to všechno dostal z jehly dovnitř. Když měníte barvy, vždy otestujte svůj airbrush pryč od psího psího, abyste se vyhnuli „oops“ v případě, že všechna předchozí barva není mimo (obr. 8). Nyní se vraťte a vyplňte srdce červenou. Jakmile to bylo dokončeno, přešel jsem zpět na černý inkoust a přidal několik mnohem více podrobností. Airbrush umožňuje jemnější detaily, než můžete získat s mnoha Blowpen.

Rád jsem s vámi sdílel tento design. Bylo to snadné a dokončení trvalo jen asi 15 minut. Bude to trvat několik dní a Brook bude muset nechat vyplavit, protože to bude vypadat trochu zkreslené a rozmazané v jejím dlouhém kabátu. Na krátké kabátě bude držet mnohem déle.

Pro návrhy a kreativní dodávky se naleznete na adrese www.queenofcolor.com.

Díky tomu, že svět je mnohem barevnější, jeden psí po druhém… “

Královna barev

Celkový

2

Akcie

2

0

0

0

0

Reklamy