od Michell Evans
31. srpna 2019
“Ahoj Michell, snažil jsem se zvládnout umění orientálního freestyle péče.” Mám několik klientů, kteří se opravdu líbí stylu, ale jejich psi nejsou vždy skvělí kandidáti. Stejně tak mám klienty, jejichž psi jsou ideální pro styl, ale majitelům se tento nápad nelíbí.

Nějaké rady, jak přesně zdokonalit styl a přimět klienty, aby to vyzkoušeli? Díky, Linda “

Ahoj Lindo. Orientální freestyle péče je velké zábavy. Líbí se mi to, protože mě potíže s ženichem mimo krabici. Zobrazení fotografií klientů psů v orientálních freestyle obložení, které vypadají podobně jako jejich psa, je vynikající metodou, kterou je nabízí. Web má bohatství obrázků, aby vypadal se svými klienty. Přemýšlejte o ponechání pojiva nebo tabletu s obrázky, které ukazují svým klientům při diskusi o stylech. Můžete zahrnout mnoho stylů, nejen orientální freestyle. Přemýšlejte o tom, jak se zeptat svých preferovaných orientálních freestyle umělců na Facebooku a Instagramu, pokud můžete využít jejich obrázky k zobrazení svých klientů.

Klienti často nemají rádi styl, protože tělo je také krátké, stejně jako nohy jsou také dlouhé. Tyto věci lze rychle změnit na to, co mnozí telefonicky nazývají štěně, oříznutí medvídka nebo dokonce holení. Rovněž můžete vyžadovat rozhodování pro tělo i kabát nohou kvůli struktuře psa. Pokud pes není přírodní krásou, můžete změnit styl tak, aby pes vypadal přizpůsobenější, mladší i zdravější.

Příklady psů, kteří mohou těžit z modifikovaného stylu, jsou psi s nadváhou, psi s velkými nabídkami hrudek a hrboly, tenký kabát i kožní problémy. Mějte na paměti, že styl běžně integruje oblečení. Můžete navrhnout – v situaci extrémně politováníhodného vypadajícího psa -, že na něm udržují mikinu.
Reklamy

Hlava je nejunikátnější součástí mnoha orientálních freestyle obložení. Majitelé mají tendenci mít tyto obložení, protože jsou extrémně animované, štěně – stejně jako krátké kolem úst i očí.

Při provádění oříznutí mějte na paměti těchto devět typických rysů orientálního freestyle hlavy:

Člání je upravena, aby se objevila odděleně od lebky.
Šířka tlamy je upravena tak, aby vypadala širší než vnější roh oka.
Horní část nosu není oholena, ale oříznuta, aby se vytvořila tvar čenichu.
Chinský kabát je oříznut extrémně krátký.
Jakýkoli kabát vyčnívající kolem špičky nosu je oříznut.
Oči jsou naprosto otevřené. Žádné rány ani bubliny.
Uši jsou nějakým způsobem zdůrazněny i přehnané.
Tváře jsou nejčastěji oříznuty krátké.
K zvýraznění obličejových prvků se běžně používají barevné akcenty, luky a příze.

Nezapomeňte, že delší kabát na nohou, který je typickou charakteristikou stylu, bude vyžadovat pravidelnější péči. To je skvělý zdroj příjmů pro salon. Stejně tak mějte na paměti, že se jedná o speciální obložení; Výzkumná studie vyžaduje hodně dovedností a také tyto styly řádně provedete, takže se podle toho vyplatí.

Šťastné péče! – Michell ✂

Máte obavy, na které chcete Michell odpovědět? Zašlete prosím obavy na michell@groomingtutor.com

Celkový

25

Akcie

2

0

23

0

0

Reklamy