3 Snadné metody, jak udržet vašeho psa mimo odpadkovou plechovku

Naposledy aktualizováno 23. září 2019 pomocí Puppy Leaks 15 komentářů

X

Domácí mazlíčci

0 sekund 34 sekund

Žít
00:00
00:34
00:34

Dostane se váš pes do koše? Přicházející dům k objevování odpadků kolem vašeho domova je nejméně dráždí, ale také představuje potenciální zdraví a wellness obavy přemýšlení o všech nebezpečných věcech, do kterých se váš pes může dostat. Skvělou zprávou je, že existuje několik jednoduchých metod, které můžete udržet udržet psa mimo odpadky. Zde jsou 3 metody, jak udržet vašeho psa mimo koše.

Proč požadujete, aby svého psa udržel mimo odpadky

Jednou z nejběžnějších metod, které naše zvířata onemocní, je jíst něco, co se neočekává, a mnohokrát to pochází z něčeho v našem vlastním domě – odpadky.

V našich odpadcích je spousta věcí, díky nimž jsou naše zvířata onemocněna. Potraviny, které jsou jedovaté pro zvířata (čokoláda, hrozny, káva, bonbóny s xylitolem), léky, nebezpečí udusení, sklo, čisticí potřeby. Naše odpadky zahrnují nejrůznější věci, které jsou škodlivé pro naše domácí mazlíčky.

Pokud máte psa, jsem si jistý, že jste si vědomi, že ne vždy dělají inteligentní rozhodnutí, když přijde to, co vložili do úst. Často jsou vedeny jejich nosy a odpad je pokladem fascinujících pachů. A bohužel v nich je spousta věcí, které jim mohou nemocní.

Pokud se váš pes dostane do odpadu, máte několik možností – můžete jej přemístit, můžete jej přizpůsobit nebo si můžete koupit nový. Zde je přesně to, jak udržet svého psa mimo odpadky.

Udržujte odpadky mimo dosah vašeho psa

Dostane se váš pes do koše, když jste pryč? Nejlepší metoda pro zajištění vašeho psa se nemůže dostat do odpadků, je to, že jej zabrání jejich dosahu. Pokud se váš pes rád dostane do odpadu, udělá z něj praxe přemístění z jejich dosahu, kdykoli jdete ven.

Nejste si jisti, kam umístit odpadky, aby se dostalo z vašich psů? Když odjedete, můžete dát odpadkovou plechovku:

Ve skříni

V garáži

Na pultu

V koupelně

Pod umyvadlem v kuchyni

Rozumíte svému psovi nejlepší a k čemu mohou získat přístup, když jsou odhodláni. Pokud dokážou dostat věci z pultu, uložte odpadky do skříně, pokud mají přístup do koupelny, položte odpadky do garáže.

Koupit odpadky, do kterého se váš pes nemůže dostat

Když si chcete koupit odpadky bez rizika, může hledat ten, do kterého se váš pes nemůže dostat. Pro psy, které opravdu jako dostat se do odpadků, budete chtít, aby se ten, kdo je stejně těžký, zaklepal, stejně jako vysoký, a že má víko, které zůstává zamčené.

Někteří psi jsou docela lstiví, když se týká vstupu do odpadu, a pokud se to zdá jako váš pes, budete chtít zvážit získání plechovky, která se otevírá pedálem.

Několik let jsme měli stejnou snadnou lidskou plechovku se zámkem pedálu a víka a můj pes se do toho nemohl dostat. Několikrát to srazila, ale víko zůstalo zamčené. Ale ten kousek, který máme v koupelně? To je jiný příběh a důvod, proč vždy udržujeme ty dveře zavřené.

Udržujte odpadky zavřené bezpečnostními zámky

Nejjednodušší metodou, jak zabránit tomu, aby se váš pes dostal do koše bez velkého úsilí, je jen na něj dát bezpečnostní zámek. Jednou snadnou metodou pro přizpůsobení vaší odpadkové plechovky, aby byl ps bez rizika, je použití zámků zabezpečení dětí. Nyní, pokud je váš pes jako můj a velmi lstivý, možná budete chtít využít 2 zámky, jeden na každé straně, abyste zajistili, že ho nemohou jen navrhnout a dostat se do něj.

Zámky pro zabezpečení dětí využívají lepidlo k zablokování na povrch a mají snadný systém západky, který stisknete k uvolnění. Takže se netýkejte, pokud jste jako já a máte potíže s otevíráním lahví bez rizika, je mnohem jednodušší použít.

Můžete si koupit zámky pro dětskou zabezpečení online v mnoha obchodech s vylepšením domu (Lowes & House Depot) nebo řetězových obchodech, jako je Target & Walmart v sekci Youngs.

Zámky odolné vůči dětským důkazům jsou umístěny na místě s lepidlem a využívají systém uvolnění jednoho západky. To je chráněným domovem.

Pokud si nechcete kupovat zámky, můžete si vytvořit vlastní, pokud jste trochu lstiví. Pro kovový odpad můžete tuto techniku ​​využít k přidání západky:

Toto publikování zahrnuje přidružené odkazy, pokud provedete nákup, vydělám malou provizi.

Doporučené čtení:

Jak se navždy zbavit blech

Může olivový olej pomoci vašim psům sušit pokožku?

Jak udělat zábavný trénink psů