Tato publikování je sponzorována přírodním krmivem pro domácí zvířata Darwina a zahrnuje přidružené odkazy*

Pokud jste se s námi na chvíli vyhověli, již chápete, že jsme obrovští fanoušci Darwinova syrového jídla. Je to Allegra nejoblíbenější, stejně jako se nám líbí cokoli o tomto jídle. Dnes bych vám rád představil zřetelné poskytování na trhu se syrovými potravinami: Darwin’s Intelligent Design ™, surový dietní plán na předpis pro kočky s onemocněním ledvin.

Nejlepší dietní plán pro kočky s onemocněním ledvin

O tom, co by měly kočky s ledvinami onemocnět, je k dispozici tolik dezinformací. Četné tradiční veterináře navrhnou dietní plán na předpis pro kočky, které vykazují i ​​malou odchylku typických hodnot ledvin. Je to od té doby, co existují některé zkoušky výzkumných studií – nikoli náhodou, sponzorované extrémně obchodem, které tyto stravy nabízejí – které ukázaly, že omezená proteinová strava může prodloužit funkci ledvin. Krmení kočičí s kompromitovanou funkcí ledvin je však mnohem více než jen omezení proteinu. Ve skutečnosti nemusí být omezení proteinů navrženo až do extrémně konečných fází onemocnění. Až do té doby mohou být důsledky vytváření špatných stravovacích možností u těchto koček zoufalé.

Neexistuje žádný jediný dietní plán, který je nejlepší pro všechny kočky s onemocněním ledvin

Několik prvků je nezbytné, pokud se týká dietního plánu koček s onemocněním ledvin. vlhkost je kritická. Vhodný dietní plán pro tyto kočky by měl zahrnovat další draslík, snížený hladinu sodíku a fosforu a také zvýšené hladiny mastných kyselin omega-3. Protože omezení proteinu ovlivňuje zdravý stav těla, měl by velký dietní plán pro tyto kočky zahrnovat vysoce kvalitní bílkoviny. Když je protein nedostatečný, kočky začnou ztrácet hmotu svalové hmoty. Veterinární lékař Elizabeth Colleran diskutuje podrobně o tom, co by kočky s onemocněním ledvin měly jíst, a také to nemusí být to, co vám říká váš veterinář.

Darwin’s Intelligent Design ™ ledviny podpora

Darwin’s poskytuje specializovaný vzorec vyvinutý tak, aby nabídl další podporu kočkám zabývajícím se onemocněním ledvin. Tato extrémně chutná i výživná jídla využívají pouze hormony, bez antibiotik, jakož i maso bez pesticidů, bez jakýchkoli zrn, přidaných plniv nebo chemických konzervačních látek. Mezi základní výhody tohoto dietního plánu patří

Vhodné hladiny proteinu

Omezený fosfor

Zahrnoval přírodní fosfor pořadač chitosanu

Zvýšené hladiny vápníku (minimalizuje absorpci fosforu)

Vylepšené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem 3 pro glomerulární zdraví

Zvýšené hladiny vitamínu B, aby se nahradily ty ztracené v moči

Přidané botanické a extrakty

Darwin’s Intelligent Design ™ ledvinové podpůrné vzorec potřebuje předpis od vašeho veterináře.

Pro mnoho dalších informací i na objednávku naleznete na adrese Darwinspet.com.

*Zveřejnění FTC: Toto je sponzorovaný příspěvek, což znamená, že mi bylo kompenzováno fungování tohoto obsahu. Bez ohledu na přijaté splátky uvidíte pouze produkty nebo služby uvedené na tomto webu, které jsme buď využili, nebo se využívají. Všímavá kočka je účastníkem affiliate programu Darwina. To znamená, že pokud se rozhodnete koupit s jakýmkoli typem našich odkazů, dostaneme malou provizi.

Fotografie prostřednictvím stránky Darwina na Facebooku, používané se svolením

Ingrid King

Obsah
Nejlepší dietní plán pro kočky s ledvinami není žádný jediný dietní plán, který je nejlepší pro všechny kočky s onemocněním ledvin
Darwin’s Intelligent Design ™ ledviny podpora

Můžete také jako:
Nejlepší dietní plán pro kočky s onemocněním ledvin

Spojení mezi onemocněním dentálního a onemocněním ledvin u koček

Nový biomarker může nabídnout včasné opatrnosti onemocnění ledvin

«Překvapte svou kočičku s kočičkou – speciální sleva
BASEPAWS vánoční prodej: Až 100 USD z testů DNA a také úplně zdarma hračka s každým nákupem »

2 komentáře k inteligentnímu designu Darwina: syrové potraviny na podporu koček s onemocněním ledvin

Janine říká:

2. prosince 2021 v 10:55

To je skvělé pochopit v situaci, jsem v požadavku na zvláštní jídlo pro jednu z mých dívek. Řekněte vám!

Odpověď

Jenny říká:

2. prosince 2021 v 9:56

Krmím Darwina, takže když jedna z mých koček potřebovala ledvinový dietní plán před několika lety, vyzkoušel jsem jejich speciální jídlo na podporu ledvin, ale prostě by to nejedla – i když jsem ji představil pomalu a přetrvával asi měsíc. Mluvil jsem o tom také s Darwinovým výživovým lékařem. Musím uvést, že to voní velmi odlišně od syrové, které byla využita, a také to měl nazelenalý hnědý odstín, i když věřím, že na kočkách nezáleží na barvě. Nicméně vůně. Nakonec jsem využil průmyslovou značku, ale pouze v malém množství, stejně jako ji držel na Darwinově surovém, které se jí líbila.

Odpověď

Zanechte odpověď Zrušit odpověď
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.null