AddThis Sharing Buttonsshare to FacebookFacebookFaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestPintestshare to moreaddthismore7

Velmi zajímavý stav pokožky, který je pozorován na veterinárních klinikách, je veterinární dermatologové známý jako alopecia X. Tento vlasový folikul a abnormalita cyklu je v některých plemenech, jako jsou hračka a miniaturní pudlíci, mnohem slavnější. Někteří veterináři označili tento syndrom za zatčení na vlasy. Tento syndrom může ovlivnit psy buď pohlaví, bez ohledu na stav kastrace nebo věku. Byly hlášeny případy u psů ve věku ve věku ve věku ve věku, stejně jako ve věku ve věku 10-12 let.

Normální vědeckou prezentací je symetrická, postupná ztráta vlasů nad kufrem a dolní konec těla, často ovlivňující zadní část stehen. Zdá se, že v mnoha případech vypadávání vlasů zahrnuje hlavu a přední končetiny stejně jako spodní konec těla. Časem je často sekundární zesílení nebo vývoj hyperpigmentace kůže v průběhu času. Většina psů, kteří se vyvíjejí tento syndrom, není systémově nemocná a není známo, proč se do tohoto zatčeného stavu vchází cyklus vlasů. Zatímco diagnóza může být podezřelá na základě vědeckého vzhledu, biopsie kůže, která ji odliší od jiných poruch kabátu, je pravděpodobně nejvýhodnějším testem.

I když jsem viděl, jak někteří veterináři používají hormony, jako je melatonin při léčbě postižených psů, v současné době v současné době neexistuje žádná efektivní léčba. Jako holistický veterinář jsem zjistil, že pokud zvířecí strážci umístí své rodinné mazlíčky na mnohem evoluční správnou stravu na bázi syrového masa a také pracovat s holistickým veterinářem na používání doplňků výživy a homeopatických nápravných opatření v průběhu času, může se to zlepšit pomalu . I když není úspěšná, taková technika mnoho pravděpodobně zlepší celkové zdraví zvířete.

Chcete -li se dozvědět mnohem více o klasických homeopatických technikách tohoto a dalších nemocí, které konvenční medicína nemá co nabídnout, podívejte se na webové stránky www.beyondflatearth.com a také na mém vlastním webu www.doctordym.com.

Kůže a kabát