AddThis Sdílení tlačítek na FacebookfaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore3

Po večeři v mém domě je vždy dostatek zbytkového jídla. Rýže s kari, steak s mletým pepřem, dýňovým koláčem a špagety jsou příklady typické desky zbytků. Tyto zbytky jsou obvykle vloženy do nádoby, které jsou schopny těsněním a také si užívaly v souladu s den na oběd. Někdy přesto, když jsem schopen proklouznout talíř zbytkového jídla kolem mámy „People Food Police“, bojujte s ním a Daisy nakonec dostane další speciální pochoutku. Obava, kterou se ptám, si znovu i na čas, je „mohu to poskytnout svým psům bojovat, stejně jako Daisy?“ Je to a lákavá a lákavá poskytovat mým psům „lidi“, protože přesně si to užívají. Téměř vidím bojovat s úsměvem, když si uvědomí, že se chystám udělat z něj vlastní talíř plný lahodného lidského jídla.

Bez ohledu na to, kolikrát jsem skončil a zůstal vzhůru celou noc, s jedním nebo obami psy, kteří měli vážné zvracení i průjem, nikdy jsem se nezdálo, že jsem se věnoval konceptu, že jídlo, které jím, nemusí pro mého psa nutně skvělé. To, co mě nakonec věnovalo, bylo, když Daisy byla nesmírně nemocná a na několik dní by se příliš nezlepšila. Dehydratovala se docela špatně, začala zhubnout a sotva měla dostatečnou energii, aby vstala a procházela. Po této nemoci jsem si začal všímat jídla, které jsem krmil svým psům, stejně jako v krátké době, kdy bych viděl určité vylepšení v gastrointestinálním zdraví a wellness i obecně zdraví. Kabát vypadal zdravěji, oba měli více energie než obvykle, jejich výrazy vypadaly ostražitější, protože už nebyly žádné středy nočních nouzových procházek.

Důležité věci, které je třeba hledat ve velkém krmivu pro psy, je vysoká úroveň stravitelnosti, což znamená, že jídlo je vyrobeno v takové metodě, která umožňuje absorpci alespoň 85% z toho, že je v těle využíváno a také využíváno pro svůj význam. Jídlo by nemělo obsahovat hormony a zbytečné umělé konzervační látky a barvy. Proteinový materiál by měl pocházet z velkých zdrojů a být snadno stravitelný. Skvělé vysoce kvalitní jídlo by také nemělo obsahovat stejně jako mnoho tuků, stejně jako mnoho nezdravých odrůd uhlohydrátů. Rovněž je užitečné, aby jídlo obsahovalo omega 3 mastné kyseliny, které přispívají k velkému gastrointestinálnímu zdraví. Právě zde jsou některá jídla, která jsem zjistil, že obsahuje většinu, ne -li všechny potřebné ingredience pro velké zdraví: Blue Buffalo Wilderness pro dospělé krmivo pro psy, Natural Balance L.I.D. Ryby a nádherná bramborová receptura, stejně jako Eukanuba pro dospělé údržbu suchého jídla.

Pokud má pes nebo kočičí zvláštní obavy o zdraví a wellness, je nesmírně důležité je diskutovat s veterinářem, protože mnoho potravin se zabývá konkrétními obavami. Nemoci ledvin i kameny, onemocnění jater, gastrointestinální onemocnění a diabetická domácí zvířata, například mohou vyžadovat speciální stravu. Tady není dostatečná oblast, která by pokryla všechny výhody, které mají různá jídla navzájem. Jedna věc, kterou stojí za zmínku, je to, že velké zdraví a wellness začínají velkou výživou a konkrétními „lidmi“ potravinami nejsou pro naše domácí mazlíčky vůbec zdravé. Pokud neexistuje žádná metoda ohledně poskytování zbytku vašeho psa, při extrémně nejméně objevte uznání potravin, které jsou zdravé z potravin, které jsou škodlivé. Jako vždy je nesmírně důležité, aby se zdraví a wellness našeho domácího mazlíčka navázaly a zachovaly skvělé spojení s veterinářem a také pochopily, že lékárník 1800petmeds je více než šťastný, že odpovídá jakýmkoli druhům obav nebo obav, které můžete mít.