Mnoho rodičů koček je zdůrazněno při pomyšlení, že musí opustit kočku, i když je to jen na pár dní. A i když byste mohli být v pokušení opustit kočku na víkend a prostě pro ni nechat dost jídla a vody, prostě to není dobrý nápad.

Dr. Mikel Delgado, kočičí behaviorist, majitel kočičí Minds a postdoktorand na škole veterinárního lékařství v UC Davis, doporučuje, aby vaši kočku neopustil na pokoji, aniž by ji někdo, kdo se o ni týkal, na ni více než 24 hodin zkontroluje mnohem více než 24 hodin . “Kočky se mohou přejídat kvůli stresu, zaklepat na vodní misku nebo se zranit – takže není v pořádku nechat je jen s velkou miskou s jídlem a nechat si zkřížené prsty,” řekl Delgado Inverse.

Chcete -li získat mnohem více informací, přečtěte si, jak dlouho mohu nechat svou kočku na samotné inverzi.

Pokud nemáte důvěryhodného kamaráda nebo člena rodiny, který se může starat o vaši kočku, když jste pryč, je nejlepší najmout profesionální kočičí sitter. Moje nápady najdete, co hledat při najímání sitter.

Foto: Chen on Unsplash

Ingrid King

«Mews and Nips: Elektrický život Louise Wain
Překvapte svou kočku s kočičkou – exkluzivní sleva »

13 komentářů, jak dlouho můžete nechat kočku na pokoji?

Dana říká:

29. listopadu 2021 v 19:56

Na víkend jsem odešel na víkend a nechal jsem svého manžela, aby se staral o své kočky. Nebyl to, kdo by udělal počet hlav při jídle nebo před spaním. Když jsem se vrátil domů, jedna z mých koček nebyla kolem. Našel jsem ji dolů na studeném suterénu, její hlava připnula pod nohou složené žehlicí desky. Nemám ponětí, proč tam šla dolů, ale tam jsi. Byla v šoku, když jsem ji dostal k veterináři a její srdce se zastavilo a byla pryč.

Odpověď

Ingrid říká:

30. listopadu 2021 v 5:27

Ach Dano, jaký hrozný způsob, jak ztratit kočku! Je mi to moc líto.

Odpověď

Marybeth říká:

1. prosince 2021 v 19:25

Ó můj bože. Je mi to líto, že se vám to stalo. Objetí od jiného milovníka koček a jejích koček.

Odpověď

Nancy říká:

29. listopadu 2021 ve 16:48

Nemám žádnou rodinu a nemám žádné kamarády, kteří by mi mohli pomoci s mazlíčkem. Když jsem cestoval, měl jsem několik velmi špatných zkušeností s Petsitters, což zahrnuje alespoň toho, kdo mě ukradl, a po návštěvách jsem ji nesnášel a žádal o aktualizaci textu. Loni v březnu jsem měl zranění a byl jsem ve zdravotnickém zařízení po dobu jednoho týdne, takže jsem zavolal svému veterináři pro doporučení a dostal jsem ten nejúžasnější Petsiter, jaký jsem kdy měl. Nainstalovali zámkovou krabici na boku mého domu, takže pokud musím být neočekávaně pryč, mohu jim zavolat. A odvedli skvělou práci a po každém odhlášení mi poslali textovou práci s aktualizacemi a obrázky, aniž bych se dotáhl. Mám také fotoaparáty, takže když musím být pryč, mohu zkontrolovat své kočky a dokonce to dělám, když jsem na pár hodin. To mi dává klid, vzhledem k tomu, že jsou pro mě mnohem důležitější než cokoli jiného na světě.

Odpověď

Theresa Anspaugh říká:

29. listopadu 2021 ve 16:43

Když jsem byl ve zdravotnickém zařízení po dobu 6 dnů a můj bratr přišel z Chicaga, pořád jsem měl kočičí sitter, který přišel 2x den, abych se postaral o svou malou holčičku, aby jí dal léky a vyčistil krabici vrhu a nakrmil ji. Můj bratr je domácí pes a já bych se na něm nespoléhal, aby se postaral o mou malou holčičku.

Odpověď

Debi říká:

29. listopadu 2021 v 10:54

Měl jsem štěstí, že jsem našel velmi dobrého kočičího sittera, kterého jsem zaplatil, aby přišel dvakrát denně, ale stále jsem zdůraznil, když jsem je musel opustit. Nikdo se nemůže starat o své děti, jak můžete! Také nejlepší mít alespoň 2 koťátka, takže vždy mají společnost.

Odpověď

Nancy Faulkner říká:

29. listopadu 2021 v 9:47

Bez ohledu na to, co… by děti nenechaly doma na pokoji. Kočky mohou rychle naplnit nočník. Pak odejděte na víkend! NE! Kočky potřebují své rodiče! Pokud chcete jít na místa, vezměte je spolu, získejte renomovaného správce pro každodenní návštěvy domů. Nebo nenechte děti kožešiny!

Nancy

Odpověď

Darlene říká:

29. listopadu 2021 v 7:06

Nikdy bych své kočky nenechal na pokoji. Nebyl jsem na dovolené v letech, nenechám je v chovatelské stanici nebo se o ně také stará cizinec. Něco, co byste se mohli stát, a já bych se cítil provinile, kdyby se to stalo, a já s nimi nezávisí na žádném jednotlivci.

Odpověď

Janine říká:

29. listopadu 2021 v 6:53

Nesnáším přemýšlení o tom, že nechám své kočky na pokoji. Nerad ani dlouho opouštěji dům a nechávám je na pokoji. Všichni jsou k nám tak připoutáni. Nerad narušuji jejich rutiny.

Odpověď

Julie říká:

29. listopadu 2021 ve 2:28

Prostě jsem nemohl nechat svou kočku na pokoji mnohem déle než 8 hodin. I to se zdá být příliš dlouho, zvláště teď poté, co strávil tolik času společně během uzamčení. Snažím se ji vzít s sebou, když cestuji, ale když nemůžu mít důvěryhodného kamaráda, který ji souvisí. Vím, že v určitém okamžiku budu muset najmout kočičí sitter, aby přišel jednou denně, když jsem pryč. Její vrh musí být vyčištěn, její voda musí být změněna a ona také potřebuje malou pozornost!

Odpověďnull