AddThis Sdílení tlačítek na FacebookFacebookFaceBookshare na Twittertwittertwittershare na pinterestpinterestshare na moreaddthismore12

Ahoj znovu EveryPawdy! To jsem já, Bella Pomeranian znovu. Letos 24. ledna se spojdu se svými furrends v Petmeds, Hill’s Pet Nutrition, Rescue Groups a Animal Shelters v národní den, abych podpořil adopci domácích zvířat. Hill’s zaplatí za prvních deset adopcí v každém z jejich 300 partnerských útulků po celé zemi a noví majitelé domácích zvířat obdrží nějaké bezplatné vědecké dietní krmivo pro domácí mazlíčky. Pokud víte o někom, kdo je připraven do své rodiny přidat nové čtyřnohé kožešinové dítě, řekněte jim o tom, aby mohli využít další pomoc, kterou nabízí Hill’s.

Kromě toho, že jsem PETMED TV hvězdou a terapeutickým psem, jsem také Pombassador v jižní Kalifornii pomeranianské záchrany a každý měsíc se účastním adopčních akcí několik víkendů. Moje tlapci jsou také pěstouny Pawrents do Dexter, Phoebe, Toby a Suesue. Všichni čtyři jsou starší psi, kteří je obtížnější umístit než mladší psi. Minulý víkend jsme byli všichni spolu v obchodě s domácími zvířaty v Lancaster CA pro naši obvyklou třetí neděli. Další fotografie si můžete zobrazit v mých albech na adopční akci na mé stránce na Facebooku.

24. ledna je o změně života domácího mazlíčka prostřednictvím adopce a všichni bychom byli vaším zdrojem pro pomoc a radu. Ale počkejte … Vím, že mám čtenáře, kteří se nemohou adoptovat, alespoň ne teď, ale možná později. Mezitím prosím vězte, že můžete zvířatům pomoci mnoha jinými způsoby. Zavolejte na místní úkryt pro zvířata a zeptejte se, zda mají „seznam přání“ potřebných k usnadnění života kočkám a psům. Bylo tak chladno, že mnoho zvířat v útulcích potřebuje svetry a přikrývky. Pokud dáváte přednost, můžete darovat přímo záchranné skupině. Zde je obrázek mě s nedávným darem oblečení vyrobeného SCPR jedním z mých fanoušků, které lze vydražit na fundraiseru:

Dárkové karty si můžete také zakoupit z mnoha různých obchodů s domácími mazlíčky a krmivo. Dar dárkové karty je vždy oceněn! Zde je můj obrázek s výnosem z dárkové karty, která byla nedávno darována a my jsme byli schopni získat další kupón 10 $, protože zástupce značky Purina byl v ten den v obchodě. Díky tomuto dárci je dost jídla na to, aby se na chvíli nakrmil hodně Pomeranianů! :

Pokud máte rádi zvířata, ale vaše scénáře vám brání v adopci, proč ne dobrovolníci vaše služby, které jim pomohou držet a mazlit je na adopční akci? Tady je strýc Dave, který přichází na naše adopční události a nabízí svému velkému srdci, aby se mazlil malého psa, který potřeboval vřelé objetí. Můžete pomoci tím, že je vezmete na malou procházku po obchodě a pomáháte je socializovat jejich držením a mluvením s nimi:

Shelters Animal Shelters a zachránit se na vás najdete při pohledu na Facebook nebo Google. Vaše místní obchody s domácími mazlíčky budou také vědět o záchranách a útulcích a mohou vám poskytnout telefonní čísla, která můžete kontaktovat. Až příště budete v obchodě s domácími mazlíčky, který pořádá adopční událost, hodte do jejich darů dolar. Při pokladně řekněte ano, darujete dolar na přidruženou charitu v obchodě. Na konci tohoto blogu budete mít šanci mi poslat zprávu (v komentářích níže) a rád bych slyšel vaše návrhy pro jiné způsoby, jak pomoci změnit život domácího mazlíčka!

Láska, Bello