ACE a já jsme zamířili do Lindenwood park v Fargo sobotu pro velmi potřebnou procházku. Musíme tam řídit, ale je to jen pár kilometrů daleko.

Myslel jsem, že tento park bude dobrý pro eso, protože je plný stromů a veverek, a on je tam jen několikrát. Mutt dostal kvalitu čas čichání.

I když to bylo tak chladno, byl jsem šokován, abych prošel jen dva lidi po celou hodinu, kterou jsme byli venku. Ace podpatku bez vodítka jako běžec se k nám přiblížil a pak chodec.

Nezávisl jsem na něm 100 procent, abych zůstal v patě pozice, ale věřil jsem mu, že skočit ani pronásledovat. K mému překvapení zůstal v patové pozici a sotva se podíval na lidi. hodný kluk!

Bylo by to další příběh, který měl jeden z lidí, kteří měli psy spolu nebo se rozhodli uznat mutt. Místo toho nás ignorovali a pokračovali v cestě. Samozřejmě bych se ořízl vodítko zpět na eso, kdyby byli všichni psi zapojeni.

Jedním z důvodů Ace paty dobře mimo vodítko je, protože nemohl vyzvednout žádné napjaté signály ode the Heash.

Někdy majitelé (já v ceněy!) Předpokládá chování psa a neúmyslně tahat nebo dotáhnout vodítko dříve, než pet pes dokonce něco špatně. To vše dělá, že pes pes hodně úzkosti a povzbuzovat ji, aby vytáhla nebo výpad.

Pokud jde o eso, udělal mnohem lépe, než jsem čekal na naší procházce. Rozlomil jsem to do úseků heeling na vodítku a hejné vodítko.

Líbí se mi, že má pes pes procházku po mém boku, ale je zde také něco úžasného těší pet psa frolic kolem prostě je pes. Proto jsem s časem odměnil eso.

Vždycky se ujistěte, že mu každých pár minut zavolám, když je spuštěn a pak ho uvolnil ideální pryč, takže se ke mně nespokojen s návratem na vodítko.

Také jsme strávili nějaký čas na fetku. Byl jsem šokován, že i když jsem dovolil eso být “svobodný”, “raději chodil na mou stranu hodně času. To není pro něj normální, takže doufám, že moje praxe se vyplacila, a to nebylo jen prednisone.

Nikdy jsme to nedělali do psího parku, protože poté, co jsme opustili Lindenwood, byli jsme příliš chladni dělat mnohem jinak.

Udělal jsem eso nosit vestu, který nebyl nadšen. Ale když je to zima, potřásá bez ní. To saje pro černé psy s krátkými vlasy. Jsou vždy studené v zimě, ale horké v létě.