AddThis Sdílení Tuttonsshare na FacebookFacebookFaceBookshare na Twittertwittertwittershare, aby PinterestPinterestshare na moreaddthismore15

Během této dovolené díkůvzdání bych chtěl napsat něco, co není běžným druhem článku „domácí mazlíčci během prázdninového nebezpečí“. Vzhledem k tomu, že mnoho z těchto informativních kusů zahrnuje důležité rady, pokusím se shrnout společné užitečné nápady, které mají být dodrženy během oslav díkůvzdání v jedné větě: Vyvarujte se stolních kousků, rozhodně žádné kosti, žádná čokoláda, krůtí kůže obsahuje příliš mnoho tuku a může způsobit příliš mnoho tuku a může způsobit příliš mnoho tuku a může způsobit příliš mnoho tuku a může způsobit Pancreatitis, zkuste nerušit pravidelné rutiny domácího mazlíčka, prohlédnout přední dveře, aby domácí mazlíčci neunikli a dohlíželi na žádnou interakci mezi domácími mazlíčky a dětmi. Teď, když jsme to dostali z cesty, chtěl bych si udělat čas, abych se s vámi podělil o statistiky, která zahrnují kamarádská zvířata, která ani nedostanou šanci být součástí rodiny během prázdnin, domácí mazlíčci, mazlíčci které jsou uzamčeny v útulcích.

Podle statistik PET ASPCA jde každý rok v USA více než 5 milionů domácích zvířat a národní průměr pro eutanizovanou domácí zvířata je asi 60%. Tyto statistiky mohou být neuvěřitelně náročné přijmout a můžete se divit, proč jsem tyto negativní informace přinesl na prvním místě. Určitě jsem se dnes ráno neprobudil a chtěl jsem rozšířit negativitu během toho, co by mělo být radostným časem. Důvodem, proč je nezbytný, aby každý z nás milovníků domácích zvířat poznal tyto statistiky, je to, že každý z nás má moc pomoci tento problém vyřešit. Neexistuje nic mnohem účinnějšího a silnějšího než lidská bytost, která se pevně rozhodne vymýtit utrpení a poté začít podniknout kroky k dosažení tohoto cíle.

Od prvních obrazů zobrazujících začátky oslav díkůvzdání lze psů obvykle vidět nejlépe vedle poutníků. Zdá se, že kdykoli analyzujeme události z dřívější doby v naší historii nebo z naší osobní minulosti, je náročné být neutrální a nosit růžové brýle. Jedinou skutečností, která nebyla nikým v rozporu s tím, že opuštění domácí mazlíčci trpí úžasným obchodem a obvykle nežijí plnou délku života. Existují věci, které můžeme jako majitelé domácích zvířat udělat, abychom se stali součástí řešení. Spay nebo kastrovat naše vlastní mazlíčci a vzdělávat ostatní o významu odpovědného chovu domácích zvířat a prevenci nežádoucích vrhů.

Některé výhody spayingu zahrnují snížené riziko nádorů mléčné žlázy a snížené riziko, že děloha bude infikována a vytvoří lékařskou pohotovost. Získání kastrovaného psů zabraňuje pozdějšímu vývoji problémů prostaty a nádorů varlat. Existuje také řada výhod chování, které tyto postupy provádějí.

Další věcí, kterou je třeba zvážit, je zkontrolovat místní úkryt a poskytnout dar. Pokud není finanční dar možné, možná se můžete zeptat, zda existuje něco jiného, ​​co můžete udělat, abyste pomohli. Samozřejmě, pokud máte místnost, zdroje a čas, přijetí jednoho z domácích mazlíčků z místního útulku je dalším skvělým způsobem, jak být součástí služby a přispět k záchraně domácích zvířat jednoho mazlíčka najednou.

Přijetí domácího mazlíčka je neuvěřitelně potěšující zážitek a výhody nadále platí dividendy lásky pro nadcházející roky. Po adopci domácího mazlíčka byste však měli být připraveni nabídnout svému novému členovi rodiny bezpečný domov, kvalitní jídlo a také s dalšími potřebami, jako jsou veterinární návštěvy, vakcíny a léky. Spolu s kvalitním krmivem pro domácí zvířata pomáhá dávat vitamín, jako jsou velmi vitachews spolu s doplňkem omega-3, udržovat buňky a orgány udržované a zdravé.

Některé další léky, na které bude váš mazlíček pravděpodobně také muset být často, jsou prevence srdečních červů a prevence blech a klíšťat. Získání nového kamaráda na plán dobré péče od začátku bude také vyžadovat rutinní kontroly veterinárního lékaře. Pokud potřebujete nějaké pokyny související s léky, neváhejte také kontaktovat také svého lékárníka 1800PetMeds, který vám bude mnohem více než potěšen, že vám pomůže.

Historicky je díkůvzdání čas pro rodinu, zábavu, jídlo, fotbal a oslavy. Tento svátek je také časem pro přemýšlení o všech věcech, které jsme již požehnali, čas na tichou rozjímání a modlitbu, odešel s přetékajícími pocity vděčnosti. Dalším posledním doporučením, které můžeme udělat, že nás nebude stát cent, je zahrnout všechny nemocné a trpící domácí mazlíčky do našich modlitby a udržet jim místo v našich srdcích. Neexistuje nic, čeho by nelze dosáhnout pocity vděčnosti, které jsou pryč s láskou k ostatním, ať už lidským nebo zvířetem.

Adopce adopce domácího mazlíčka a kastrovat