AddThis Sharing Buttonsshare na FacebookFaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare, aby PinterestPinterestShare to Moreaddthismore20

Pokud jste se ještě seznámili s Jessem, nyní může být skvělý čas! Nejen, že je chápán pro jeho zábavná videa techniky psů, ale nyní ho můžete vidět v naší nejnovější televizní reklamě! Možná si vzpomenete z konce loňského roku, kdy jsme provedli soutěž pro domácí mazlíčky, kteří se snažili najít další televizní hvězdu pro domácí mazlíčky, stejně jako díky jeho stále rostoucí základně fanoušků, byl jedním z finalistů, kteří se později přesunuli, aby skončili, že je naším velkým Cena Champion, která zahrnovala funkci v naší nejnovější televizní reklamě.

Rychle vpřed o několik měsíců k datu průmyslového natáčení, kde byl Jesse i jeho majitel Heather vyletěni na video natáčení na jeho zářící okamžik. Zkontrolujte několik obrázků v zákulisí a také několik bitů o tomto neuvěřitelně živém štěně!

Pochopte Jesse

přesně jak starý je Jesse? Dostali jste ho, když byl štěně? Byl adoptován/zachráněn?

Jesse je v současné době 7 let a příští úterý bude 8 let. Narodil se 5. března 2005. Padl jsem jako u plemene Jack Russell Terrier, když jsem pobýval v Anglii po dobu 3 let, díky kousku JRT jménem Fraiser. Požádal jsem o trochu domácího psa svého extrémně vlastního, stejně jako po čekání na 5 dlouhých let jsem konečně dostal Jesse k mým 16. narozeninám. Jesse jsem uspokojil, když mu byly 3 týdny, a také ho zkontroloval každý týden, dokud mu nemohl přivést dům za 8 týdnů. Od té doby jsme neoddělitelní.

Co je několik jeho preferovaných hraček?
Jesse má rád Cuz Balls. Nakonec je pronásleduje celé hodiny, ale může je odstranit za méně než 5 minut; vydělával si přezdívku „Squeaker“ od jeho rodiny. Ještě musím objevit ještě jednu hračku, pro kterou je Jesse stejně blázen. Jesse také rád hraje s hůlkami hraček Feather Feline. Jeho oči se osvětlují, když si zvednu hračku, stejně jako je pronásleduje, běží v kruzích.

Co je Jesseova preferovaná léčba?
Jesseovo preferované léčby, které se opravdu dostane do extatiky, je nylabonové jedlé žvýkání. Bude tančit a také se točit, když chápe, že ho dostane, řekne mi o tom všechno.

Má nějaký typ nejlepších přátel/kamarádů?
Jesse má poněkud několik spoluhráčů. Německý ovčák je Kaine a také štěně Papillon Mix. Rovněž je zde Bella i Kronos, stejně jako psi skotu, stejně jako australský pastýř Ash. Jesse rád hraje zápas se štěňaty i psi jeho vlastní velikosti. Naštěstí bude hrát pronásledování her se psy, které jsou větší než on.

Mnohem více na Jesse přejděte na jeho oficiální web, Facebook Page nebo YouTube Channel.