Aktualizace: Gemini byl přijat!

Thatmutt.com zvyšuje peníze, aby sponzorovalo adopce darování poplatku společnosti Gemini, Lab / Pitbull mix pro přijetí s humánní společností Fargo-Moorhead v Fargo, N.D.

Podle jejího profilu s přístřeškem je Gemini mladý psí kousek, který by mohl hrát celý den. Rád hraje fetch, stejně jako stejně ráda utíká s míčem. Dobře reaguje na léčbu, stejně jako je schopna objevit všechny druhy triků! Stejně tak skvělá s kočkami!

Úkor přijmout psí z HSFM je $ 146, plus prodejní daň. Thatmutt.com zvyšuje peníze na sponzoraci části nebo všechny tyto poplatky, takže někdo může přijmout gemini za sníženou cenu.

Můžete darovat jakýkoli typ částky na nabíjení společnosti Gemini s využitím tlačítka PayPal níže. Thatmutt.com poskytne 100% peněz na humánní společnost jako součást sponzorství společnosti Gemini. Pokud si darujete 20 dolarů nebo více, dostanete zdarma 2014 Mutt Calendar. Aktualizace: Gemini má přijetí v dílech!

Thatmutt.com bude každý měsíc sponzorovat nový psí. Pokud porozumíte úkrytu nebo záchranné skupině, která by mohla mít prospěch z toho, že bude v únoru sponzorováno, pošlete své nominace do lindsay@thatmutt.com.