AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFaceBookfaceBookshare na Twittertwittertwittershare to pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore3

Existuje několik zdravotních návrhů, které je nezbytné mít na paměti, když se snažíme udržet naše zvířata zdravá během sezóny v zimní sezóně. Pro tato zvířata obvykle udržovaná uvnitř je obzvláště nezbytná, aby je nenechala venku, kromě toho, že jsou v teple, suché, a také daleko od chladných ponorů. Možná si přejete přemýšlet o oděvech těchto zvířat se svetry pro domácí mazlíčky, zejména o těch s tenkými vlasy, které je mnohem pravděpodobnější, že zažijí dopady těžkých teplot v zimní sezóně.

Zatímco krby se postupně používají, měli by také opatrovníci zvířat přijímat opatření se zvířaty, aby se zajistilo, že nebudou spáleny, pokud leží stejně. Během zimních měsíců mohou zvířata rovněž vyžadovat další kalorie, které pomáhají nahradit teplo ztracené metabolismem těla při udržování stabilních teplot jádra. Je však důležité nedat další mastné prázdninové pochoutky, které mohou vést k pankreatitidě nebo potenciálním toxinům, jako jsou hrozny, rozinky a čokoláda.

Prázdninové dekorativní rostliny, včetně Holly a Poinsettia, mohou být také toxické, pokud jsou požívány. Pro ty, kteří cestují s domácími mazlíčky, ujistěte se, že nenechávají zvířata sama v extrémně chladných autech. Pro zvířata, která tráví venku hodně času, může být praktické mít do domu také dveře mazlíčka.

Speciálně zavedené igloos může být také využíváno během chladného počasí. Velmi navrhuji teplé izolované úkryty, které jsou vyvýšené ze země. To je zvláště nezbytné pro kočky, které během chladných zimních sezonních měsíců běžně budou vyhledávat přístřeší uvnitř aut a motorů s kamiony. Během zimních měsíců je běžně mnohem lepší brát zvířata na kratší mnohem pravidelnější procházky, aby se zabránilo dlouhodobému vystavení chladným teplotám.

Strážci zvířat rovněž vyžadují, aby byli opatrní kolem jezer, potoků a rybníků, které běžně ledují, a také které představují environmentální riziko pro lidi i domácí zvířata. Mezi další environmentální prvky, které mají být opatrné, patří opatrné sledování kolem nemrznoucích chemikálií, které jsou běžně velmi chutné vůči kamarádovým zvířatům a které mohou vést k rozrušení trávicího a akutního selhání ledvin. Během zimních měsíců mohou být zvířata rovněž vystavena skalní soli používané na silnicích i chodníků. Někteří psi jsou poměrně citliví na skalní sůl, což může mít za následek suché, prasklé nebo ulcerované tlapky. Obyčejně navrhuji lokální produkty včetně vitamínu E, aloe vera a také voda po ekologickém čaji, který může běžně uklidnit zanícenou i prasklou pokožku.

Stará artritická zvířata mohou také vyžadovat další péči v zimních sezonních měsících, protože toto je roční období, kdy staré, vrzající aparázové klouby se mohou vzplanout. Tato zvířata mohou těžit z různých lékařských ošetření, včetně doplňků stravy, jako je velmi enhancer kloubů, proantozone, velmi čistý omega 3 a intenzivní Yucca.

Je váš mazlíček připraven na chladné zimní sezóny?