za zdravotní péči o domácí zvířata, jídlo a další zásoby, stejně jako nákladů na lidské zdraví a náklady na potraviny. Existuje spousta rad, jak ušetřit na výdajích na péči o domácí mazlíčky. Nápady sahají od komoření cen pro veterináře až po výše uvedenou veterinární péči zcela ve prospěch „lékařské“ péče, nákupu vakcín online a jejich spravování sami a nákup nejlevnějšího jídla. Všechny tyto rady nemohly být více špatné a pravděpodobně ohrožují zdraví vaší kočky.

Následující tipy vám mohou pomoci ušetřit na výdajích na péči o kočky bez ohrožení zdraví vaší kočky:

Pravidelné veterinární zkoušky by měly být prioritou

Kočky jsou mistry v maskování nemoci. Čím dříve je problém zjištěn, tím levnější bude řešit. Kočky by měly vidět veterináře jednou ročně minimálně; Kočky sedm a starší by měly být viděny dvakrát ročně. Pokud jsou peníze, buďte otevřeni se svým veterinářem. Váš veterinář může být schopen nabídnout možnosti léčby, které jsou v rámci vašeho rozpočtu, nebo vám pomohou vyvinout plán plateb.

Nevyvolte si svého veterináře na základě ceny

I když cena je určitě jedna z hlediska, neměla by to být jediná a při výběru rodinného lékaře vašeho domácího mazlíčka by rozhodně neměla být nejdůležitější.

Zvažte získání pojištění domácích zvířat

Mohli byste si za lékařskou pohotovost dovolit neočekávaného 1 000 $ nebo 2000 $ nebo ještě více za chronickou vážnou nemoc? Pokud vaše odpověď zní ne, může být pro vás životaschopná možnost. Některé plány se také týkají rutinní péče o wellness.

Nakrmte druh vhodné, vysoce kvalitní strava

Výživa je základem zdraví. Konzervovaná nebo syrová strava bez obilí je optimální strava pro kočky. Pro více informací o tom, co nakrmit vaše kočky, procházejte sekci kočičí výživy na tomto webu a najdete zde moje doporučení.

Pomozte své kočce udržovat zdravotní váhu

Ohromujících 53% amerických koček je považováno za nadváhu nebo obézní. Obezita vede k vážným, nemluvě o nákladných zdravotních problémech, včetně cukrovky, artritidy, problémů kloubů a roztrhaných nebo napjatých vazeb, srdečních a respiračních problémů, gastro-interstinálním a trávicím problémům, ohroženému imunitnímu systému a zvýšenému riziku během anestezie a během anestezie a během anestezie a chirurgická operace.

Pomozte své kočce udržovat dobré zdraví zubního lékaře

Zubní onemocnění je u koček nejčastěji diagnostikovaným zdravotním problémem. Sedmdesát až devadesát procent koček má určitou úroveň zubních chorob. Pokud se neléčí, může to vést ke zdravotním problémům pro vaši kočku, od špatného dechu, bolesti zubů a uvolněných zubů až po systémové onemocnění, které mohou být život ohrožující. Naučte se, jak čistit zuby vaší kočky. Není to zdaleka tak náročné, jak to zní.

Minimalizujte expozici toxinům v životním prostředí

Mnoho zdravotních problémů je způsobeno každodenní expozicí toxickým látkám, jako jsou chemikálie a jiné molekuly, které jsou pro tělo cizí. Tyto toxiny se hromadí v těle po určitou dobu, obvykle po mnoho let. Pro více informací, jak omezit vystavení těmto látkám, si přečtěte detoxikaci vaší kočky.

Našli jste způsob, jak ušetřit na výdajích na péči o kočky? Sdílejte to prosím v komentáři.

Ingrid King

Obsah
Pravidelné veterinární zkoušky by měly být prioritou
Nevyvolte si svého veterináře na základě ceny
Zvažte získání pojištění domácích zvířat
Nakrmte druh vhodné, vysoce kvalitní strava
Pomozte své kočce udržovat zdravotní váhu
Pomozte své kočce udržovat dobré zdraví zubního lékaře
Minimalizujte expozici toxinům v životním prostředí

Mohlo by se Vám také líbit:
Odpis daně za výdaje na péči o kočky?

Ellen Carozza, LVT: vášnivá z toho, že je veterinární technik, novorozenecká koťata a kvalitní zdravotní péče pro všechny kočky

Krize zdravotní péče kočičí

«Recenze a prozradí: Kočka, která se vrátila na Vánoce od Julia Romp
Nejmenší vítěz tygra totebag »

5 komentářů k úsporám nákladů na péči o kočky bez ohrožení zdraví vaší kočky

Connie říká:

15. května 2014 v 20:03

Používám kočičí vrh na bázi borovice s názvem „kočičí čerstvý“. Necítí to jako borovice a shlukuje se. Mám jednu kočku a 34 liber taška mi trvá rok. Za tuto velikostní tašku to stojí méně než 40 $. Už nikdy nebudete muset vyprázdnit a umýt krabici na odpadky. Sleduje malé kousky, takže někteří lidé to nemusí rádi používat, ale mám koberce, takže malé kousky, které zde nechávají krabici, a jsou to jen skvrny. Moje kočička a já to doporučujeme.
Někdo přišel na mé místo a byl ohromen, protože nemohli cítit krabici na odpadky, jako tomu bylo na jiných místech, která stále používají hliněný vrh. Moje krabice je v koupelně, abych si mohl snadno sedět a nabrat, aby se nashromáždilo a neublížilo mi, aby se ohýbala zády po krabici, aby ji nabrala.

Odpověď

Debra Becker říká:

1. října 2012 ve 12:40

Moje veterinární cena odpovídá Petmedům a také dalším veterinářům v této oblasti. Cítil jsem se vtipně, když jsem se poprvé zeptal, ale ušetřilo mi to spoustu peněz a vím, že dostávám kvalitní léky za dobrou cenu. Požádejte také o vícenásobnou slevu. S 5 kočkami a psem, ta extra 10% sleva skutečnály se sčítá.

Odpověď

Ingrid říká:

1. října 2012 v 13:31

Skvělé návrhy, díky, Debra!

Odpověď

Catherine Turley říká:

1. října 2012 v 11:07

Souhlasím a rozčiluji se s lidmi, kteří mají peníze na oběd každý týden, ale nechodí k veterináři, i když je jejich kočka nemocná. Pro lidi, kteří jsou skutečně chudí nebo nedávno přišli o práci, bych navrhl online hledání způsobů, jak léčit různé příznaky. Ještě jednoho dne se mě žena zeptala, jestli by mohla něco udělat pro svou kýchající kočku, která měla diagnózu herpesu. Trik udělal malý lysine. Také bych se zeptal vašeho veterináře, zda přijímají „pečovatelský kredit“, spíše než nakoupí pojištění. U domácností s více kočkami může ošetření blechou zlomit banku. Nakupuji revoluci, Profender a Generic Dronttal od australské společnosti s názvem Joe’s Pet Meds. V závislosti na tom, které ošetření používáte, si můžete koupit velikost psa a rozdělit ji do dávek koček. Nejprve musíte provést výzkum, protože ne všechny produkty obsahují stejné složky.

Odpověď

Ingrid říká:

1. října 2012 v 13:30

Děkujeme za sdílení vašich tipů, Catherine. Pečovatelský kredit může být úžasnou alternativou k pojištění domácích zvířat, díky za přidání do seznamu!

Přidám několik výpovědí k vašim dalším návrhům.

Kdykoli hledáte online, jak léčit jakékoli příznaky, ať už je to pro sebe nebo své kočky, zvažte zdroj. V této sérii příspěvků sdílím některé renomované zdroje:

Nedoporučuji používat žádný druh produktu pro prevenci blech nebo klíšťat určeným pro psy na kočkách. Přestože přísady mohou být u některých produktů stejné, je téměř nemožné přesně měřit množství produktu, pokud rozdělíte větší dávku psů. Potenciál nežádoucích účinků s chemickými blechami je dostatečně vysoký, aniž by přidal další faktor pro chyby. Existují přírodní léčby blechami, kteří v mnoha případech fungují, a přestože vyžadují více úsilí, jsou mnohem bezpečnější:

Odpověď

Zanechte odpověď Zrušit odpověď
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *
Komentář *
Název *

E-mailem *

Ponecháním komentáře souhlasíte se sbírkou vašich dat podle tohoto webu podle našeho
Zásady ochrany osobních údajů.
*

Informujte mě o následných komentářích prostřednictvím e-mailu. Můžete se také přihlásit k odběru bez komentování.

Δ